GNR Günerler İnşaat
Biz GNR Günerler İnşaat’ız... Bizim işimiz sadece inşaat yapmak değil, bizim işimiz hep daha iyiye ulaşmak... Daha iyi yaşam standartları için, daha iyi bir gelecek için tükenmeyen bir tutku ve sorumlulukla çalışıyoruz... Modern ve ulaşım aksı gelişmiş lokasyonlarda, yüksek kaliteli, her ayrıntının özveri ile düşünüldüğü, statik analizlerin çok iyi yapıldığı, teknolojinin yaşam alanları ile harmanlandığı butik noktalarda premium projelere imza atıyoruz.
Ülkemizin jeopolitik durumu itibari ile sağlam ve güvenilir yapılar inşaa ederek son deprem yönetmeliklerini eksiksiz olarak uygulamaktadır. Türkiye’nin en önemli ve hareketli şehirlerinden biri olan Bursa’da on yılı aşkın tecrübemizle ve ilk günkü heyecanımızla sizin için tüm yolların GNR Günerler İnşaat’a çıkması için çalışıyoruz.
Vizyonumuz Herşey insan için… Yüksek teknoloji alt yapısı ve kalite standartları ile kalıpların dışına çıkan, yaşam standartlarını yükseltirken doğaya ve insana saygılı olmayı öncelik kabul eden, bu değerlere göre yaşanabilir yapılar inşa eden firma olmak.
Misyonumuz Beklentileri tümüyle karşılayan, ulaşılabilir lüks alanlar tasarlamak, bulunduğu lokasyonda en iyisini sunarak topluma kalıcı değerler katmak.
Değerlerimiz En çok değer verdiğimiz şey insan ve bu felsefe ile yola çıkarak her şey insan için diyoruz. Her marka duruşu, pazarlama faaliyetleri ve konumlanma stratejisi bağlamında bir felsefeye dayanmaktadır. Bizde felsefemizi insan üzerine konumlandırıyor, inşa ettiğimiz her bir hanede insan mutluluğuna odaklanmayı en büyük değerimiz olarak görüyoruz.
Necmettin GÜNER & Mehmet Sadık GÜNER
GNR Günerler İnşaat Yön. Kur. Bşk.ve Bşk Yrd.


GNR Günerler İnşaat Türkiye’de bir çok alanda inşaat sektörüne katkıda bulunmuştur, Bursa’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren aile şirketi 1987 Yıllarında iş hayatına başlamıştır. Günümüze kadar birçok farklı alanda hizmet veren firmamız 1997 yılından itibaren BURSA’da birçok projeyi hayata geçirmiş, GNR Günerler İNŞAAT sektörde önemli bir tecrübe sahibi olmuştur. Zamanla teknolojiye duyduğumuz ilgi ve sahip olduğu girişimci ruh, bizlere 1987 yılından bu yana Premium işlere imza atmak amacıyla; teknoloji ile yaşam alanlarını entegre edebilen, kaliteli, saygın, çevreye duyarlı ve vizyon sahibi inşaat firması GNR Günerler İnşaat olarak kurmuştur.

Neden GNR

Sizde GNR Ailesine Katılın...